• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання

ДОВОДИМО ДО ВІДОМА УЧНІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ, що, відповідно до листа Міністерства освіти і науки від 22.09.2021 №1/9-487 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час «жовтого» рівня епідемічної небезпеки», відповідно до протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 №20, наказу управління освіти і науки Бориспільської міської ради від 22.09.2021 №664 «Про організацію роботи закладів освіти Бориспільської міської територіальної громади під час встановлення «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19», НАВЧАННЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ З 23 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ БУДЕ ОРГАНІЗОВАНО В ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ З ВИКОРИСТАННЯМ СЕРВІСУ GOOGLE CLASSROOM ТА GOOGLE MEET

ІНСТРУКЦІЯ «ЯК ПРИЄДНАТИСЬ ДО ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ» https://www.youtube.com/watch?v=OdL2cPNSnuA

ІНСТРУКЦІЯ «ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ДО MEET ЧЕРЕЗ CLASSROOM» https://www.youtube.com/watch?v=pvLV8oyOkqU

Тривалість уроків під час дистанційного навчання

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року, обмежує час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами. Водночас тривалість навчальних занять, визначена ст. 10 Закону України “Про повну загальну середню освіту", лишається незмінною.

Формат дистанційного навчання передбачає синхронну та/або асинхронну взаємодію вчителя та учнів під час занять. У синхронному режимі вчитель та учні одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який діє з 1 січня 2021 року, передбачає вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами.

Так, обмежено час безперервної роботи з технічними засобами навчання:

· для учнів 1 класу – не більше 10 хвилин;

· для учнів 2-4 класів – не більше 15 хвилин;

· для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин;

· для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин;

· для учнів 10-11 (12) класів на 1-й годині занять – до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин;

· при здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11 (12) класів – не більше 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому навчальному занятті.

Отже, тривалість навчальних занять, визначена Законом “Про повну загальну середню освіту", зберігається: 35 хвилин для 1 класу, 40 хвилин для 2-4 класів, 45 хвилин для 5-12 класів.

Обмежується лише час безперервної роботи з комп’ютером для уникнення ризиків для здоров’я.

Важливо також, що не кожне навчальне заняття обов’язково проводиться з використанням синхронного режиму взаємодії вчителя та учнів. Школа може скласти розклад занять, згідно з яким деякі заняття проходять лише асинхронно. Відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, має організовуватися в синхронному режимі.

Кiлькiсть переглядiв: 307

Коментарi