• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші успіхи

Переможці та призери предметних олімпіад обласного етапу

2021-2022 н. р.

  • Скочко Дмитро, 9 клас - 3 місце (географія) - вчитель Гусинець М. П.

2019-2020 н. р.

  • Мирончук Дмитро, 10 клас - 2 місце (географія) - вчитель Гусинець М. П.
  • Мирончук Дмитро, 3 місце (англійська мова) - вчитель Котул Г. І.

Переможці та призери предметних олімпіад районного етапу

2021-2022 н. р.

  • Канюка Олександра (8 клас) – географія (2 місце) – вч. Гусинець М. П.;
  • Фесенко Олексій (8 клас) - хімія (3 місце) – вч. Олешко Ю. А.;
  • Абрамова Анна (9 клас) – обслуговуюча праця (3 місце) – вч. Лінчук Н. В.;
  • Скочко Дмитро (9 клас) – технічна праця (2 місце) – вч. Шинкаренко В. П., географія (2 місце) – вч. Гусинець М. П., математика (3 місце) – вч. Безпала Г. І.;
  • Хаща Дмитро (9 клас) - англійська мова (2 місце) – вч. Котул Г. І.;
  • Кишеня Валентина (10 клас) – географія (3 місце) - вч. Гусинець М. П., хімія (3 місце) – вч. Олешко Ю. А., конкурс імені Т. Г. Шевченка (3 місце) – вч. Лінчук Н. В.;
  • Школа Євгенія (10 клас) - англійська мова (2 місце) – вч. Котул Г. І.;
  • Опришко Ксенія (10 клас) – українська мова і література (3 місце) – вч. Лінчук Н. В., екологія (3 місце) – Шевчук В. Я.;
  • Лишиленко Ангеліна (11 клас) - географія (2 місце) – вч. Гусинець М. П., англійська мова (3 місце) – вч. Котул Г. І.;
  • Гончаренко Юлія (11 клас) – хімія (3 місце) – вч. Олешко Ю. А.;
  • Бондар Михайло (11 клас) – інформаційні технології (3 місце) – вч. Руденко Н. В.

2019-2020 н. р.

  • Скочко Дмитро, 7 клас - 2 місце (зарубіжна література0 - вчитель Файдюк А. М.; 2 місце (к-с Т. Шевченка) - вчитель Файдюк А. М.; 3 місце (математика) - вчитель Безпала Г. і.; 3 місце (фізика) - вчитель Шевчук В. Я.
  • Школа Євгенія, 8-Б клас - 2 місце (зарубіжна література) - вчитель Файдюк А. М.; 2 місце (англійська мова) - вчитель Котул Г. І.)
  • Приймак Віктор, 8-А клас - 2 місце (фізика) - вчитель бумбар М. Г.; 2 місце (географія) - вчитель Гусинець М. П.
  • Опришко Ксенія, 8-А клас - 2 місце (біологія) - вчитель Шевчук В. Я.
  • Лишиленко Ангеліна, 9 клас - 1 місце (географія) - вчитель Гусинець М. П.; 2 місце (зарубіжна література) - вчитель Файдюк А. М.; 3 місце (хімія) - вчитель Олешко Ю. А.
  • Гончаренко Юлія, 9 клас - 2 місце (фізика) - вчитель Бумбар М. Г.
  • Бакал Інна, 10 клас - 2 місце (українська мова та література) - вчитель Симута А. А.; 3 місце (історія) - вчитель Гаврилко Т. М.; 3 місце (конкурс П. Яцика) - вчитель Симута А. А.
  • Мирончук Дмитро, 10 клас - 1 місце (хімія) - вчитель Олешко Ю. А.; 1 місце (географія) - вчитель Гусинець М. П.; 1 місце (англійська мова) - вчитель Котул Г. І.; 2 місце (математика) - вчитель Безпалий Г. С.; 2 місце (фізика) - вчитель Бумбар М. Г. ; 2 місце (правознавство) - вчитель Гаврилко Т. М.; 3 місце (історія) - вчитель Гаврилко Т. М.
  • Максименко Дарій, 10 клас - 3 місце (екологія) - вчитель Шевчук В. Я.
  • Пальчиковська Анастасія, 11 клас - 3 місце (обслуговуюча праця) - вчитель Лінчук Н. В.
  • Шама Богдана, 11 клас - 2 місце (географія) - вчитель Гусинець М. П.; 3 місце (фізика ) - вчитель Бумбар М. Г.
  • Нога Руслана, 11 клас - 2 місце (зарубіжна література) - вчитель Файдюк А. М

2017-2018 н. р.

  • Бакал Інна, 8 клас - 2 місце (українська мова і література)- вчитель Симута А. А.; 2 місце (англійська мова) - вчитель Котул Г. І.;
  • Мирончук Дмитро, 8 клас- 1 місце (англійська мова) - вчитель Котул Г. І.; 2 місце (історія) - вчитель Гаврилко Т. М.;
  • Костик Катерина, 11 клас - 2 місце (англійська мова) - вчитель Котул Г. І.;
  • Пальчиковська Анастасія, 3 місце (обслуговуюча праця) - вчитель Лінчук Н. В.
Кiлькiсть переглядiв: 790

Коментарi